دانلود دفترچه و پاسخنامه تشریحی آزمون های نظام مهندسی شهریور ۱۴۰۱

آزمون های ورود به حرفه شهریورماه ۱۴۰۱ در سه روز چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه برگزار گردید. به عنوان یکی از نکات جالب این آزمون می توان به تغییر هم زمان ویرایش چهار مبحث ۷، ۸، ۱۱ و ۱۹ اشاره کرد.

گروه آموزشی جوانه به ۷ سال سابقه، پرقدرت تر از همیشه، با پکیج های آمادگی آزمون های نظارت و اجرا رشته های عمران و معماری در کنار داوطلبین عزیز می باشد. در این ۷ سال تمرکز جوانه، فقط بر روی آزمون های ورود به حرفه مهندسی بوده و به همین علت مفتخریم که در این دوره هم تعداد زیادی از شرکت کنندگان از فیلم های آموزشی، جزوات کلیدواژه، بانک سؤالات و آزمون های آزمایشی جوانه استفاده کرده اند.

یکی دیگر از خدمات ویژه جوانه، ارائه فیلم آموزشی منابع آزمون به صورت “تک مبحث” می باشد که با استقبال زیادی از سوی مهندسین مواجه شده است.

پاسخ تشریحی سؤالات آزمون های نظارت و اجرا، رشته های عمران و معماری، با دقت و وسواس زیاد توسط مهندس سیاوش بهره دار تهیه شده است. شما می توانید فایل PDF دفترچه سؤالات را به همراه پاسخنامه تشریحی، به صورت تایپ شده و البته رایگان از لینک های زیر دانلود نمایید:

دانلود دفترچه و پاسخنامه تشریحی آزمون نظارت عمران - شهریور ۱۴۰۱ - جوانه دانلود دفترچه و پاسخنامه تشریحی آزمون اجرا عمران - شهریور ۱۴۰۱ - جوانه دانلود دفترچه و پاسخنامه تشریحی آزمون نظارت معماری - شهریور ۱۴۰۱ - جوانه دانلود دفترچه و پاسخنامه تشریحی آزمون اجرا معماری - شهریور ۱۴۰۱ - جوانه

 

قبولی در آزمون های نظام مهندسی با فیلم های آموزشی مباحث ۲۲ گانه مقررات ملی ساختمان

تهیه شده توسط اساتید مجرب گروه آموزشی جوانه

  • مهندس سیاوش بهره دار، پایه دو محاسبات، نظارت و اجرا رشته عمران
  • مهندس علی سعیدی ریزی، پایه دو محاسبات، نظارت و اجرا رشته عمران

آموزشگاه جوانه با ۷ سال سابقه در برگزاری دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی در رشته های عمران، معماری، برق و مکانیک، اقدام به تهیه فیلم های آموزشی کلیه مباحث مقررات ملّی نموده است. 

اغلب داوطلبان، از کمبود زمان برای حضور در کلاس های آموزشی گلایه دارند. پکیج آمادگی ازمون های نظارت و اجرا شامل لینک دانلود حدود ۱۰۰ ساعت فیلم آموزشی بوده و در کنار جزوات نمونه سؤالات و کلیدواژه در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.

از مهم ترین ویژگی های این پکیج آموزشی، امکان دانلود و مشاهده فیلم ها در هر زمان و به تعداد دفعات نامحدود می باشد.

این فیلم ها مطابق با آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان می باشد.

پشتیبانی آنلاین:

خریداران این پکیج آموزشی از پشتیبانی آنلاین (پاسخگویی به سوالات تخصصی)، از طریق عضویت در گروه تلگرام، تا روز آزمون برخوردار خواهند بود.

کلیدواژه:

کلیدواژه اختصاصی جوانه (فهرست جامع همه مباحث) در اختیار خریداران پکیج به صورت رایگان قرار خواهد گرفت.

حل تست های آزمون های گذشته و تست های تالیفی:

بند به بند آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان در این پکیج تدریس می شود. در هر مرحله از آموزش، مدرسان با حل تست های آزمون های گذشته و تست های تالیفی، مهارت های تست زنی و نحوه مدیریت زمان را در پاسخ گویی به سوالات به فراگیران آموزش می دهند.

جلسات رایگان:

بیش از ۱۵ ساعت از جلسات آموزشی پکیج جوانه، به طور کامل (هر جلسه حدود ۹۰ دقیقه)، از طریق لینک های زیر در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. جهت مشاهده جلسات رایگان، آشنایی بیشتر با پکیج و سفارش به صفحات زیر مراجعه کنید:

مشاهده نمونه فیلم های آموزشی و سفارش پکیج نظارت و اجرا عمران مشاهده نمونه فیلم های آموزشی و سفارش پکیج نظارت و اجرا معماری

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید پکیج های آموزشی رشته های عمران، معماری، مکانیک و برق با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و یا شبکه های اجتماعی جوانه را دنبال کنید:

۰۳۱-۳۷۷۸۲۶۶۷

کانال تلگرام:

صفحه اینستاگرام: