Flip book element

پکیج آموزشی نظارت و اجرا عمران

پکیج آموزشی جوانه شامل ده ها ساعت فیلم آموزشی جامع ویژه قبولی داوطلبین در آزمون های نظام مهندسی رشته عمران مطابق آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان می باشد. با خرید این پکیج، خدمات زیر را دریافت خواهید کرد:

  • دریافت فایل کلیدواژه اختصاصی آموزشگاه
  • پشتیبانی تخصصی رایگان و امکان پرسش و پاسخ آنلاین از اساتید تا روز آزمون
  • برگزاری ۲ جلسه آنلاین رفع اشکال
  • حل بیش از ۲۰۰ تست در حین تدریس مباحث و دریافت فایل تست ها

توجه: نمونه فیلم های رایگان مباحث مقررات ملی ساختمان در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

 

اطلاعات بیشتر

پکیج ETABS & SAFE

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان

پکیج طراحی سازه ایتبس و سیف شامل بسته ویدئویی آموزش طراحی سازه های بتنی توسط گروه آموزشی جوانه جهت ورود به بازار کار مهندسان عمران ارائه شده است. در ادامه می توانید سر فصل ها، توضیحات بیشتر و همچنین ویدیوهای نمونه از این پکیج را مشاهده نمایید.

دسته:
اطلاعات بیشتر

پکیج آموزشی نظارت و اجرا معماری

اغلب داوطلبان آزمون های نظام مهندسی با توجه به شرایط کاری، از کمبود زمان و همچنین از خستگی حضوردر کلاس های آموزشی گلایه دارند که این امر، در پایین آمدن بازدهی کلاس ها برای شرکت کنندگان بی تاثیر نیست. آموزشگاه جوانه پس بررسی های لازم، اقدام به تهیه فیلم های آموزشی منابع آزمون های نظام مهندسی تحت عنوان “پکیج آموزشی” کرده است. پکیج جوانه شامل ده ها ساعت فیلم آموزشی جامع ویژه قبولی داوطلبین در آزمون های نظام مهندسی رشته های عمران، معماری و مکانیک طبق آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان می باشد که در ادامه این متن به ویژگی های پکیج نظارت و اجرا معماری می پردازیم.

توجه: نمونه فیلم های رایگان مباحث مقررات ملی ساختمان در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

 

اطلاعات بیشتر

پکیج کلیدواژه طلایی جوانه نظارت و اجرا معماری ویرایش ۹۹

۷۹,۹۰۰ تومان ۴۹,۹۰۰ تومان

پکیج کلیدواژه طلایی جوانه (نظارت و اجرا معماری) توسط گروه آموزشی جوانه جهت افزایش مهارت و دقت در تست زنی و افزایش سرعت پاسخگویی به سؤالات آزمون ارائه شده است. در کلیدواژه طلایی جوانه یک فهرست جامع برای هر مبحث به تفکیک تهیه شده است.

با توجه به یکسان بودن کلیه مباحث هر دو آزمون، کلیدواژه دو آزمون نظارت و اجرا رشته معماری به صورت مشترک و در یک فایل آماده شده است.

اطلاعات بیشتر

کلیدواژه طلایی جوانه اجرا عمران

۷۱,۹۰۰ تومان ۵۱,۹۰۰ تومان

کلیدواژه طلایی جوانه (اجرا عمران) توسط گروه آموزشی جوانه جهت افزایش مهارت و دقت در تست زنی و افزایش سرعت پاسخگویی به سؤالات آزمون ارائه شده است. در کلیدواژه طلایی جوانه یک فهرست جامع برای هر مبحث به تفکیک تهیه شده است.

اطلاعات بیشتر

کلیدواژه طلایی جوانه نظارت عمران

۵۳,۹۰۰ تومان ۳۳,۹۰۰ تومان

کلیدواژه طلایی جوانه (نظارت عمران) توسط گروه آموزشی جوانه جهت افزایش مهارت و دقت در تست زنی و افزایش سرعت پاسخگویی سؤالات آزمون ارائه شده است. در کلیدواژه طلایی جوانه یک فهرست جامع برای هر مبحث به تفکیک تهیه شده است.

اطلاعات بیشتر

کلیدواژه طلایی جوانه محاسبات عمران

۵۵,۹۰۰ تومان ۳۵,۹۰۰ تومان

کلیدواژه طلایی جوانه (محاسبات عمران) توسط گروه آموزشی جوانه جهت افزایش مهارت و دقت در تست زنی و افزایش سرعت پاسخگویی به سؤالات آزمون ارائه شده است. در کلیدواژه طلایی جوانه یک فهرست جامع برای هر مبحث به تفکیک تهیه شده است.

در هر دوره، ۲ یا ۳ سؤال آزمون محاسبات از مطالبی است که زیاد جنبه محاسباتی نداشته و با تسلط کافی بر مباحث به سرعت قابل حل هستند. این گونه سؤالات را می توان با استفاده از کلیدواژه طلایی جوانه ویژه آزمون محاسبات به راحتی پاسخ داد.

اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.