نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه سال ۱۳۹۶ اعلام شد

نتایج  آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۱۳۹۶ از طریق لینک زیر قابل مشاهده است:

لینک مستقیم نتایج آزمون

 نکات مهم جهت اطلاع پذیرفته شدگان:

۱. پذیرفته شدگان در آزمون صرفاً به عنوان پذیرفته شده اولیه محسوب شده است و باید با در دست داشتن مدارک زیر جهت ثبت نام و تشکیل پرونده از تاریخ ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ لغایت ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ در  استان ها به هیأت مدیره کارشناسان استان مربوطه ( نشانی  در سایت مرکز درج شده است) و در تهران به ساختمان اصلی مرکز به نشانی تهران، خ آفریقای شمالی، کوچه گلفام، پلاک ۵۴ مراجعه نمایند.
تذکر ۱: کپی مدارک زیر حتماً در برگ A4  ارائه گردد.
تذکر ۲: برابر با اصل مدارک صرفاً از طریق دفاتر اسناد رسمی صورت پذیرد.
  • اصل شناسنامه به همراه تصویر برابر با اصل تمام صفحات آن
  •  اصل کارت ملی به انضمام تصویر برابر با اصل آن  (پشت و رو)
  • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم به همراه تصویر برابر با اصل آن  پشت و رو (آقایان)
  •  اصل دانشنامه لیسانس و تصویر برابر با اصل آن
  •  تکمیل فرم گزینش بصورت خوانا و بدون قلم خوردگی در دفتر هیأت مدیره استان
  • اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا تصویر برابر با اصل آن (برای افرادی  که نوع بومی ثبت نامی ایشان بومی محل اخذ دیپلم می باشد)
  • اصل سند یا اجاره نامه محل سکونت به همراه تصویر برابر با اصل آن (برای افرادی که نوع بومی ثبت نامی ایشان بومی محل سکونت ۵ سال اخیر می باشد)
  •  ۶ قطعه عکس پرسنلی (جدید، رنگی، تمام رخ، زمینه روشن ۳ در ۴). عکس آقایان با لباس مناسب و خانمها با حجاب کامل
  •  اصل گواهی های مربوط به پنج سال سابقه مرتبط در رشته مورد تقاضا
۲. افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند لازم است اصل گواهی، مدارک و اسناد مربوطه را از یکی از مراجع ارائه نمایند.
۳. افرادی که در قسمت نتیجه، عبارت «عدم قبولی-نقص مدارک ایثارگری» را مشاهده میکنند لازم است در تاریخ تعیین شده جهت تشکیل پرونده به دفتر هیأت مدیره استان مراجعه نموده و مدارک ایثارگری خود را به منظور استعلام مجدد ارائه نمایند.
۴. چنانچه افراد پذیرفته شده، هر یک از مدارک مندرج در این اطلاعیه را هنگام ثبت نام ارائه ننمایند و یا بعداز بررسی مشخص گردد که مدارک ارائه شده دارای وجاهت قانونی نمی باشد از انجام ادامه مراحل پرونده جلوگیری بعمل آمده و قبولی این افراد قابل قبول نمی باشد.
۵. پس از اخذ مدارک و احراز شرایط اولیه، پذیرفته شدگان بر اساس برنامه زمان بندی که متعاقباً اعلام خواهد شد جهت انجام مصاحبه دعوت می شوند.
۶. دواطلبانی که به نتیجه آزمون خود معترض هستند، می‌توانند تقاضای کتبی خود را حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ به آدرس پستی تهران- بلوار نلسون ماندلا – کوچه گلفام – پلاک ۵۴ – دبیرخانه مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه – کدپستی ۱۹۱۵۶۷۳۷۵۰ از طریق پست ارسال کنند. لازم به ذکر است به اعتراضات حضوری و یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد. در ضمن به اعتراضاتی که بعد از تاریخ مذکور ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *